Despre Electric Castle și cum mi-a revenit încrederea în ceva făcut în România
Ca orice bucureștean, Clujul...
"Eu nu prezint niciun fel de interes ca persoană privată, în viața mea de om obișnuit", a declarat Victor Rebengiuc. "Nu am nimic deosebit, nimic special, care să nască un interes pentru mine, în afară de atunci când sunt pe scenă și încerc să fac și eu ceva care să placă publicului", a mai spus acesta.
Actorul a subliniat că meseria sa este una extrem de solicitantă, dar și extrem de satisfăcătoare: "Eu îmi fac profesia, joc teatru, mai jucam și în film când eram mai tânăr, acum nu mai sunt tânăr. La teatru nu renunț, nu o să mai joc un rol nou, pentru că e foarte greu să pregătești un alt rol. Ștacheta e cam sus și nu poți să cobori", a declarat Victor Rebengiuc la lansarea Albumului foto "Regele nu moare", realizat de fotograful oficial al Teatrului Naţional din Bucureşti, Florin Ghioca, şi dedicat cuplului de actori Victor Rebengiuc şi Mariana Mihuţ, potrivit Agerpres.
Albumul este produs de Editura Vremea, cu sprijinul Aqua Carpatica, Domeniile Sâmburești, Banca Transilvania, Asociația „I Love Community”, Teatrul Național din București și International Association of Theatre Photographers (IATP). „Regele nu moare” este disponibil online, pe site-ul edituravremea.ro, dar poate fi achiziționat și din principalele lanțuri de librării.
Ca orice bucureștean, Clujul...
În piesa Lupii, interpretată de...
Află în articol care sunt...
Rapperul și corespondentul...
Lady Gaga și-a apărat...
Radio DC News vă invită la o serie de concerte...
Melania Trump, fosta Primă...